Turystyka

Udany wypoczynek na Mazurach – na co zwracać uwagę

Październik 25, 2017

Jednym z tych regionów Polski, gdzie dalej zachowała się prawdziwie dziewicza natura, są oczywiście Mazury. To raj dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą. Tutejsze lasy i jeziora urzekają swoim pięknem. Nie brakuje również możliwości na aktywne spędzenie czasu. Do tego wystarczy już tylko odpowiedni nocleg, a wakacje jak ze snu mamy zapewnione. Poszukując jak najlepszego obiektu, warto jest wybrać hotel nad jeziorem Mazury. Taki obiekt zapewni nam doskonałe widoki oraz zagwarantuje dostęp do wodnych atrakcji. Osoby szukające dobrego mazurskiego hotelu zapraszamy do naszego Mazurskiego Raju, który oferuje wypoczynek dla osób pojedynczych, par oraz rodzin z dziećmi. Posiadamy również odpowiednie zaplecze do organizowania dużych imprez czy też konferencji pracowniczych. Dokonamy wszelkich starań, by pobyty wszystkich naszych gości na Mazurach były tymi niezapomnianymi.

Dostęp do jeziora oraz liczne atrakcje

Nasza hotel posiada bardzo dobrą lokalizację. Znajdujemy się niedaleko miejscowości Ruciane Nida, które stanowi punkt niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym i przyrodniczym. Z kolei bezpośredniej odległości od naszego hotelu znajduje się jedno z najpiękniejszych jezior na Mazurach – Bełdany. Mazurski Raj oferuje swoim gościom nie tylko noclegi, ale również dostęp do prywatnego portu, w którym znajduje się 30 miejsc na łodzie oraz wypożyczalnia łódek, motorówek oraz rowerków wodnych. Inne możliwości na aktywne spędzanie czasu w naszym obiekcie to korzystanie z sali fitness, kręgielni oraz klubu bilardowego.

Zadbanie o nocleg oraz o gastronomię

Nasz hotel zapewnia przytulną atmosferę pomimo licznych i wielorakich noclegów. Wynajmujemy pokoje, apartamenty oraz wille. W celu zadbania o podniebienia naszych gości stworzyliśmy równie bogatą ofertę gastronomiczną. Posiadamy dwie restauracje, kawiarnię oraz klub – w każdym z tych obiektów serwujemy pyszne dania, napoje i desery. Inspirujemy się kuchnią europejską oraz smakami lokalnymi.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź