Internet

Emsisoft Business Security 2021

23 maja, 2021

Szukasz niezawodnej ochrony Twoich poufnych danych biznesowych? Emsisoft Business Security 2021 jest rozwiązanie w sam raz dla Ciebie!

Co daje Emsisoft Business Security 2021

Program ten zapewnia pełną ochronę prywatnych danych firmowych. Jest to pełny pakiet antywirusowy, który umożliwia zaawansowane czyszczenie szkodliwego oprogramowania. Wykrywa istniejące oraz te zupełnie nowe zagrożenia ransomware i zatrzymuje je.

Oprogramowanie to cieszy się doskonałą opinią użytkowników i było wielokrotnie nagradzane przez międzynarodowe organizacje testujące antywirusy. Zdobyło wiele nagród, takich jak VB100, oraz certyfikatów, np. AV-Test.

Program ten stale skanuje wszystkie znajdujące się na Twojej stacji roboczej pliki, wykorzystując miliony sygnatur znanych zagrożeń. Blokuje dostęp do złośliwych stron i umożliwia bezpieczne surfowanie po internecie. Wyświetla ostrzeżenia, jeśli przypadkowo zamierzasz pobrać szkodliwe oprogramowanie.

Emsisoft Business Security 2021 całkowicie blokuje nietypowe trojany, które wykorzystywane są do pojedynczych ataków na firmy. Ponadto zatrzymuje oprogramowanie ransomware, zanim będzie mogło ono zaszyfrować pliki. Zapewnia też zaawansowaną ochronę bankowości online. Możesz bezpiecznie przeprowadzać transakcje finansowe za pośrednictwem internetu.

Inne warte wspomnienia funkcje i zalety Emsisoft Business Security 2021 to:

  •  odnajdywanie spersonalizowanych rootkitów,
  •  usuwanie potencjalnie niechcianych programów, czyli PUP,
  • skanowanie za pomocą wiersza poleceń,
  •  zaawansowane funkcje zarządzania uprawnieniami użytkowników,
  •  informowanie o wykryciu zagrożeń poprzez wiadomości e-mail,
  •  monitorowanie i podłączanie urządzeń pamięci masowej,
  •  automatyczne aktualizacje.

Gdzie kupić Emsisoft Business Security 2021

Prowadzisz Twój biznes w sieci? Jeśli tak, to wiesz już jak najlepiej go zabezpieczyć. Zdecyduj się najnowszą wersję Emsisoft Business Security 2021. Program ten uchroni Cię przed szpiegostwem przemysłowym, złośliwym oprogramowaniem ransomware, trojanami i zabezpieczy Twoje transakcje online.

Oprogramowanie to świetnie sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany jego zakupem, odwiedź stronę
https://www.vebo.pl/emsisoft-business-security. Znajdziesz tam istotne informacje na temat licencji. W zależności od tego, którą wersję wybierzesz, możesz zapewnić ochronę od 3 do 60 stanowiskom pracy.

Nie czekaj, odwiedź sklep vebo.pl i zabezpiecz Twój biznes z Emsisoft Business Security 2021!

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź