Sklepy internetowe

Gdzie znaleźć dobrego producenta materiałów odblaskowych

16 kwietnia, 2021

Materiały odblaskowe to ważny element odzieży wielu branż i zawodów, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo i dobrą widoczność w niesprzyjających warunkach. Dzięki taśmom i wypustkom odblaskowym odzież służb mundurowych i medycznych jest doskonale widoczna już ze znacznej odległości. Tego rodzaju akcesoria są niezastąpione także w pracy na dużych zamkniętych powierzchniach, gdzie lokalizacja pracowników jest istotna – magazynie, zakładzie produkcyjnym, czy przemysłowym. Odzież z elementami odblaskowymi to również element znacząco podnoszący bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów poruszających się w ruchu ulicznym. Dlatego szwalnie produkujące taką odzież powinny się zaopatrywać w materiały odblaskowe u rzetelnego producenta, takiego jak LOXY.

Historia firmy LOXY POLAND

Historia firmy LOXY sięga lat 70-tych ubiegłego wieku, kiedy to rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Sto-Nor Industri AS i miała swoją siedzibę w Halden w Norwegii. Po 40 latach działalności Sto-Nor zastąpiła nazwa LOXY, przekształcając się w światową sieć sprzedażową, mającą swoje zakłady produkcyjne w Polsce, Norwegii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych i Szanghaju. Początek działalności firmy w Polsce sięga 1996 roku, kiedy to uruchomiono pierwszy zakład produkcyjny. Obecnie firma jest doświadczonym producentem, który wytwarza doskonałej jakości materiały odblaskowe oraz taśmy i maszyny do uszczelniania szwów.

Producent taśm odblaskowych i folii fluorescencyjnych

Firma oferuje bogaty wybór taśm do naszywania, wypustek, lamówek i taśm pasmanteryjnych z odblaskiem, różnych dzianin i dodatków fluorescencyjnych oraz kamizelek odblaskowych i koszulek z logo firm. Taśmy i akcesoria odblaskowe są dostępne jako elementy do naszywania lub wygrzewania na gorąco. Marka oferuje szeroki wybór materiałów odblaskowych w różnych kolorach i o szerokości 1070 mm, lecz na życzenie klienta wykonuje także inne, niestandardowe rozmiary. Producent oferuje także folie odblaskowe i termotransferowe, które wykorzystuje się w odzieży reklamowej, roboczej, plecakach, torbach, czapkach czy rękawicach.

Jakie jeszcze rozwiązania proponuje firma LOXY

Oprócz taśm i folii odblaskowych firma produkuje materiały trudnopalne i elektrostatyczne oraz łaty odblaskowe, które są od bad word e na ogień, ścieranie i substancje chemiczne. W ofercie LOXY można znaleźć również taśmy uszczelniające szwy w różnych kolorach i szerokościach, maszyny do ich aplikacji na tkaninach oraz nadruki wielokolorowe do użytku reklamowego.
Producent folii odblaskowych, taśm i maszyn uszczelniających szwy posiada siedzibę w Rumii na Pomorzu. Pod tą lokalizacją znajdziesz bez wątpienia najlepszego producenta materiałów odblaskowych.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź