Praca

Ile kosztuje spółka w Delaware

2 sierpnia, 2016

Marzy ci się spółka za granicą? Wiesz, że to jedna z większych szans aby rozpocząć dochodowy biznes? Spośród wielu możliwości, na pierwszy plan wysuwają się najczęściej Anglia oraz USA. Czy warto decydować się na inny, daleko położony kontynent? Naszym zdaniem jak najbardziej tak. Przemawia za tym wiele argumentów. My opiszemy tylko kilka, mając nadzieję że przekonają one was do tego, że spółka w Delaware może być najlepszym dla Was rozwiązaniem.

Niskie koszta założenia
Na początkowym etapie prowadzenia firmy, koszty są ważne. Niskie koszta założenia spółki w Delaware przemawiają za tym, aby właśnie to miejsce wybrać na swoją działalność. Z jakimi więc wydatkami trzeba się liczyć? Podsumowując wszystkie niezbędne dokumenty oraz procedury skarbowe i urzędnicze, należy przeznaczyć na ten cel w granicach 1000 USD. W tej cenie zawarte są wszystkie koszta, związane z legalnym prowadzeniem spółki w Delaware, w tym również posiadanie firmowego rachunku bankowego. Właśnie jego założenie jest jednym z większych wyzwań, wymagających wypełnienia dziesiątków dokumentów. Z tego też powodu, wiele osób decyduje się korzystać z pośrednictwa firm, pomagających w założeniu spółki w Delaware.

Prestiż miejsca
Na świecie stan Delaware jest doskonale znany przedsiębiorcom. Nie tylko z powodu swojego korzystnego położenia, ale również dlatego, że swoje siedziby mają tu największe globalne marki. Prowadzenie swojej firmy w ich sąsiedztwie, korzystnie wpływa na rozpoznawalność twojej firmy oraz szybsze umacnianie je pozycji wśród konkurencji. Czy sądziłeś, że miejsce, w którym twoja spółka będzie zarejestrowana może mieć tak wielkie znaczenie, jeśli chodzi o jej postrzeganie? W tym przypadku rzeczywiście tak będzie. Niemal każda spółka w Delaware jest uznawana za elitę w swojej branży. Kogoś, kto zna się na tym co robi i ma aspirację aby prowadzić swój biznes na cały świat. Ten prestiżowy adres, wydrukowany na firmowych dokumentach, będzie najlepszą receptą oraz dowodem na potwierdzenie twojej wiarygodności.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź