Zdrowie i uroda

Kozieradka i jej wpływ na powiększenie biustu

15 kwietnia, 2022

Zioła cieszą się dużym zaufaniem jako składniki suplemanetów. Wychodzimy z założenia, że jeśli mamy wspomóc organizm środkami działającymi na niego, to bezpieczniej, jeśli będą to naturalne preparaty. Właściwości składników pozyskiwanych z natury są ogromne, a ich efekty potwierdzone badaniami. Nic więc dziwnego, że w tak ważnej kwestii, jak powiększenie biustu, kobiety bardzo chętnie korzystają z produktów na bazie roślin.

Kozieradka – właściwości i zastosowanie.

Pochodząca z Azji i Europy Wschodniej kozieradka stała się znana na całym świecie, dzięki swym bogatym właściwościom. Jest źródłem żelaza, krzemu oraz selenu i stosowana jest zarówno jako środek leczniczy, jak i do produkcji kosmetyków. Kobiety szczególnie doceniają jej walory przy zwalczaniu napięcia przedmiesiączkowego, objawów przekwitania, poprawy kondycji włosów, zwalczaniu zmarszczek i powiększaniu kobiecych kształtów. Jest głównym składnikiem preparatu Probreast Plus, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie biustu aż o dwa rozmiary. W suplemencie znajdują się również:

  • Witamina B6
  • Minerały
  • Składniki wspomagające produkcję elastyny i kolagenu
  • Składniki bogate w fitoestrogeny

Szczegółowy skład preparatu oraz jego właściwości, a także opinie po jego zastosowaniu znajdują się na stronie: https://vesmed.pl/probreast-plus/.

Jak długo można stosować suplementy na wzrost biustu?

Mimo że tabletki na powiększenie biustu są produkowane z bezpiecznych, naturalnych składników, należy przestrzegać wszystkich informacji na temat stosowania ich przez dłuższy czas. Kuracja trwa ok. 3 miesięcy, następnie, aby nie utracić efektów, można przejść na dawkę podtrzymującą, obejmującą 50% dawki podstawowej. Pierwsze efekty stosowania są zauważalne po mniej więcej 2-3 tygodniach. Dodatkowo, w zestawie zawarty jest również krem do stosowania na dekolt, który uelastycznia i nawilża skórę. Takie kompleksowe działanie zapewnia bardzo dobre rezultaty i pozwoli cieszyć się pięknym, większym biustem.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź