Internet

Nowa edycja programu Rolnik Szuka Żony

16 sierpnia, 2021

Co nowego w edycji Rolnik Szuka Żony 8?

Nowy sezon produkcji TVP zostanie wyemitowany już jesienią 2021 roku. Każda edycja cieszy się ogromną popularnością i zbiera przed ekrany telewizorów miliony odbiorców. Poszukiwania miłości z pomocą programu telewizyjnego są dla wielu rolników szansą na znalezienie drugiej połówki. Ostatecznie nie każdy uczestnik programu ją odnajduje, aczkolwiek wiele par zrodziło się podczas trwania programu i są szczęśliwy do dziś. W pierwszym odcinku nowej edycji Rolnik Szuka Żony zaprezentowano wizytówki  uczestników. Wśród z nich znalazły się m.in. dwie kobiety: miłośniczka roślin Elżbieta oraz przedsiębiorcza Kamila, która szczególnie skradła serca telewidzów. Atrakcyjna blondynka to niezależna kobieta, która chciałaby założyć rodzinę.

Kto jeszcze dostanie szansę znalezienia się w nowym sezonie?

  • Stanisław-jego główne zainteresowania to lotnictwo i siatkówka. W wizytówce przyznaje, że brakuje mu stabilizacji i chciałby, aby jego drugą połówką była energiczna kobieta.
  • Kamil-to młody i silny mężczyzna, katolik, który jest zainteresowany kobietami bez dzieci.
  • Maciej-deklaruje, że chce założyć rodzinę z kobietą pracowitą i bez nałogów. Jego głównym zajęciem jest hodowla krów.
  • Krzysztof-zajmuje się gospodarstwem rolnym oraz małą agroturystyką. Poszukuje kobiety, z którą może aktywnie spędzić czas.
  • Łukasz-miłośnik wędliniarstwa, rozwodnik, posiadający córkę. Jego celem jest znalezienie kobiety szczupłej i w wieku do 39 lat.
  • Emil-posiadał już żonę i szuka kobiety do 31 lat oraz nie jest zwolennikiem kobiet, które palą papierosy. Jego zdaniem, ukochana kobieta powinna nie rezygnować z siebie.

Więcej na https://rolnik-szuka-zony.pl/

foto:https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź