Dom i ogród

Nóżki M10 do szafek do łatwego montażu

9 marca, 2021

Szafki wymagają montażu specjalnych nóżek, aby były stabilne. Dzięki nóżkom można również je poziomować, co ma bardzo duże znaczenie. Takie nóżki do szafek można spotkać nie tylko w szafkach, ale również w pralce czy lodówce. Są na gwincie, dlatego ich regulacja nie jest problematyczna. Zajmuje chwilę i już szafka czy pralka równo stoją. Jest to rozwiązanie bardzo proste, ale jednocześnie bardzo skuteczne.

Rodzaje nóżek do szafek 

  • M10 Ø 38/30,
  • M10 Ø 38/40,
  • M10 Ø 38/50,
  • M10 Ø 38/70.

Całość została tak zaprojektowana, aby była estetyczna, bo dla wielu z nas ma to bardzo duże znaczenie. Stopki charakteryzują się tym, że ich podstawy są wykonane w kolorze czarnym. Nie psują przez to wyglądu mebli, pod którymi się znajdą.  Jest to rozwiązanie bardzo tanie, dlatego jest też powszechnie stosowane. Można zamówić szafki z nóżkami, ale jeśli ich nie mamy to w każdej chwili można będzie je zamówić. 

Cena nóżek do szafek

Cena jest zależna od rozmiaru nóżek. Im większe tym cena wyższa. Opłaca się też zamawiać większe ilości nóżek, bo wtedy cena jest o wiele bardziej atrakcyjna. Oferta została bardzo dobrze przygotowana, co oznacza, że czy to osoby prywatne czy firmy na pewno znajdą to, czego szukają. Całość dostępna jest przez Internet, co ułatwia nam i szukanie, i zamawianie, dlatego warto bardzo dokładnie wszystko sobie sprawdzić. Do produkcji nóżek do szafek wykorzystywane są bardzo wytrzymałe materiały, dlatego nawet duży ciężar nie jest dla nich żadnym problem. Są dzięki temu bardzo bezpieczne w użytkowaniu. 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź