Zdrowie i uroda

Platiumed MAG206 – profesjonalne zabiegi magnetoterapii w domu

13 września, 2020

69 rodzajów magnetoterapii – to tylko niektóre z funkcji nowatorskiego urządzenia Platiumed MAG206, które umożliwia w zaciszu domowym skuteczne zadbanie o swoje zdrowie. Urządzenie Platiumed MAG206 jest efektem ponad 30-letniej pracy inżynierów tworzących sprzęt wykorzystywany w celach leczniczych i estetycznych. Efekty jego działania pozwalają na zachowanie zdrowia i ogólnego dobrego staniu organizmu, dzięki działaniu elektroterapii, magnetoterapii i terapii ultradźwiękiem. Jak działa MAG206 i dlaczego warto zdecydować się na inwestycję w to urządzenie klasy premium?

Zasada działania MAG206

Urządzenie Platiumed MAG206 pozwala na wykonywanie w domu terapii polem magnetycznym. Jej efekty budzą zainteresowanie oraz uznanie na całym świecie, wykazując zdumiewające zależności między sztucznie wytworzonym polem magnetycznym a organizmami żywymi. Wykorzystywane jest więc w placówkach medycyny estetycznej oraz rehabilitacji, a od teraz każdy z nas może korzystać z jego dobrodziejstw we własnym domu. Wygodny w użyciu sprzęt pozwala na przeprowadzanie dwóch programów terapii równocześnie, dzięki czemu jedna osoba może korzystać z dwóch zabiegów lub wziąć w nich udział z drugim domownikiem.

Efekty stosowania magnetoterapii

Magnetoterapia w domu może przynieść nam pomoc w następujących przypadkach:
– odczynach zapalnych, które mogą zostać zmniejszone,
– wysiękach wchłaniających się znacznie szybciej,
– procesach przemiany materii,
– problemach z układem mięśniowo-nerwowym i układem nerwowym,
– odczuwaniu dokuczliwego bólu,
– wzmożonego napięcia mięśniowego.

Magnetoterapia w domu jest więc skutecznym sposobem m.in. na walkę z reumatyzmem, nerwobólami lub artretyzmem. Pomaga przy stanach lękowych, łagodząc napięcie, przynosząc uczucie relaksu i ułatwiając zasypianie. Wspiera również w regulowaniu ciśnienia, usuwaniu stanów migrenowych czy obniżaniu poziomu cholesterolu w organizmie. Można stosować ją także w leczeniu żylaków, bólów pourazowych, zapaleniu mięśni czy przykurczach.

Gdzie można kupić urządzenia do domowej magnetoterapii?

Urządzenia Platiumed MAG206 oraz MAG202 (http://sternapolska.pl/nasze-marki-i-uslugi/platiumed) służący celom kosmetologicznym dostępne są w ofercie sklepu internetowego Sterna Polska, będącego wyłącznym dystrybutorem tego sprzętu AGD wysokiej klasy w naszym kraju. Wykorzystywanie dobrodziejstw, jakie niesie technologia XXI wieku pozwala na wykonywanie zabiegów leczniczych i skuteczne dbanie o dobry stan naszej skóry nie tylko w gabinetach specjalistycznych, ale również w zaciszu domowym.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź