Usługi

Silosy na cement od producenta

6 maja, 2022

Inwestycje budowlane wymagają korzystania z wysokiej jakości sprzętu i rozwiązań, które zapewnią ciągłość prowadzonych prac bez konieczności tracenia cennego czasu na żmudne naprawy. Aby mieć pewność, że nie trzeba będzie się borykać z problemami, jakie nieraz stwarzają urządzenia pochodzące od przypadkowych producentów, takimi jak niespodziewane awarie czy spowolnione działanie, warto starannie rozważyć kwestię wyboru dostawcy produktów na budowę czy do ośrodka industrialnego. Wieloletnia obecność na rynku i zdobyte przez ten czas doświadczenie to ważne atuty Zespołu Pracy Chronionej z Rudek, jakie do tej pory pozyskały mu renomę wśród klientów z Polski i z zagranicy. Współpracujący z przedsiębiorstwem kontrahenci mogą dzięki temu mieć pewność, że zamawiany przez nich asortyment całkowicie spełni ich oczekiwania.

Silosy od A do Z

Producent realizuje zamówienia na silosy od samych podstaw, czyli przygotowania projektu, aż po wykonanie konstrukcji w lokalizacji wskazanej przez klienta. W ofercie dostępne są pojemniki o objętości 40, 65, 80 i 120 ton. W przypadku każdej realizacji to klient sam wybiera parametry, zaś zakład wykonuje modele w sposób ścisły odpowiadające życzeniom odbiorcy. Zatem takie dane techniczne, jak średnica, wysokość i waga urządzenia zależą w ostateczności od indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz charakteru obiektu, do którego są przeznaczone. Dzięki temu w trakcie eksploatacji spełniają swoje funkcje w sposób najlepiej dostosowany do realizacji celów określonego przedsiębiorstwa.

Wydajność i efektywność

Urządzenia są przeznaczone przed wszystkim do węzłów betoniarskich, w jakich powstaje beton towarowy, ale również do zakładów produkcji kostki brukowej. Transport cementu do mieszarek odbywa się w nich za pomocą specjalnych przenośników ślimakowych tego samego producenta, zapewniając wydajny przebieg całego procesu i przyczyniając się w ten sposób do zwiększenia efektywności prac budowlanych. Silosy na cement SC-65 dostarczane są do odbiorców industrialnych w Polsce i na świecie. Zdjęcia z wybranymi przykładami dotychczasowych realizacji można znaleźć na stronie internetowej producenta. Z pewnością ułatwią one wizualizację ostatecznej formy, jaką przybierze wykonanie projektu w miejscu do tego przeznaczonym przez zamawiającego. Zakład Urządzeń Metalowych Metal-Chem posiada referencje od dotychczasowych kontrahentów. Również one zostały zamieszczone na stronie, dzięki czemu zapoznanie się z nimi jeszcze przed złożeniem zapytania ofertowego nie sprawi żadnych trudności. Firma jest laureatem nagrody Gazele Biznesu 2014.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź