Praca

Słodycze jako efektywne narzędzie reklamowe

20 listopada, 2019

W teorii wiesz, że dobra reklama musi po prostu wywoływać pewne reakcje. W praktyce trudno jest ci stworzyć coś podobnego, zwłaszcza przy mocno ograniczonym budżecie firmy.

Nie możesz sobie pozwolić na przygotowanie reklamy telewizyjnej, nie stać się nawet na umieszczenie kilku ogłoszeń w znanych gazetach, dlatego automatycznie zakładasz, że póki co musisz zrezygnować z promocji biznesu. A jesteś w sporym błędzie. Spójrz tylko na krówki reklamowe – to tanie, a jakże skuteczne narzędzia reklamowe. Bardzo możliwe, że sam mogłeś się już kiedyś przekonać, jak skuteczną reklamą bywają zwykłe słodycze. Na pewno zostałeś nimi wielokrotnie poczęstowany w różnych punktach usługowych czy sklepach. A co wtedy się stało? Od razu jakoś tak zrobiło ci się milej na sercu i zapragnąłeś dać coś tej firmie od siebie.

Krówki z nadrukiem nam wszystkim kojarzą się z niebiańską przyjemnością. To tradycyjne polskie cukierki, które znane są ludziom od najmłodszych lat ich życia. A skoro jadali je w dzieciństwie, kojarzą się im one z czasami beztroski i wiecznej radości – ty teraz możesz przywrócić im te wspomnienia i skojarzyć je z własną marką. Stwórz zatem krówki z logo i zacznij wykorzystywać je podczas różnych okazji. Sam szybko zobaczysz, że mimo niewielkiego rozmiaru potrafią być one równie skuteczne co olbrzymie kampanie marketingowe. Dobra reklama nie musi być specjalnie oryginalna. Niektóre z narzędzi marketingowych znane są na świecie od wielu lat, a mimo tego wciąż tak samo dobrze się sprawdzają.

Zacznij z nich korzystać i w ten sposób zadbaj o swój biznes. Dzięki krówkom reklamowym na pewno pozyskasz lojalność stałych i przyszłych klientów.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź