Kulinaria

Wybór krajalnicy

16 września, 2020

Krajalnice to podstawowe wyposażenie stoiska garmażeryjnego w sklepie i każdego innego obiektu gastronomicznego, gdzie kroi się pieczywo, wędliny lub sery. Jeżeli chcemy mieć zawsze świeżo pokrojoną szynkę, baleron czy polędwicę można z powodzeniem używać jej także w warunkach domowych. To doskonale skonstruowane urządzenie pozwala na krojenie cieniutkich, równych plasterków lub grubszych – w zależności od potrzeby. Taki sprzęt jest bardzo funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu.

Krajalnice do wędlin i serów – jakie wybrać?

Na rynku dostępne są różne modele krajalnic, które mogą być manualne ręczne, półautomatyczne i automatyczne. Ręczne mogą być skośne lub proste i różnią się sposobem ułożenia wędliny. Często wykorzystywane są w małych sklepach. Półautomatyczne i automatyczne różnią się tym, że te pierwsze mają automatyczny posuw krojonego produktu, zaś te drugie posiadają dodatkowo funkcję układania plastrów wędliny czy sera. Takie przeznaczone są do użytku profesjonalnego w dużych marketach i supermarketach, korzystają z nich jadłodajnie i stołówki, bary i restauracje, kuchnie szpitalne i hotelowe.
Dobór krajalnicy jest uzależniony od tego w jakich warunkach będzie ona wykorzystywana. Jeżeli będzie pracować w warunkach domowych wystarczy urządzenie ręczne, zaś w dużych obiektach gastronomicznych, gdzie liczy się wydajność, sprzęt powinien posiadać wyższy stopień parametrów technicznych. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego sklepu, gdzie można skorzystać z fachowej porady specjalistów.

INVEST HORECA – najlepsze krajalnice do wędlin i serów

Jeżeli potrzebujesz zakupić wysokiej jakości krajalnicę, która będzie pracowała wydajnie i niezawodnie, skorzystaj z oferty naszego sklepu. W ofercie mamy różne modele krajalnic do wędlin i serów, które cechują się doskonałą funkcjonalnością, wytrzymałością i bezproblemowym działaniem. Dzięki najlepszej jakości materiałom z jakich zostały wyprodukowane są od bad word e na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto są wygodne w użytkowniku i łatwe do utrzymania w czystości.
Bezpieczna, higieniczna i wydajna obsługa, korzystne ceny i marka renomowanych producentów to połączenie idealne.
Skorzystaj z oferty i przekonaj się sam – https://investhoreca.pl/krajalnice-do-wedlin-i-sera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź