Porady

Atrakcje na weselu w hotelu: co warto zorganizować

21 grudnia, 2022

Przyjęcie weselne powinno być niezapomnianym wydarzeniem – nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla gości. To dlatego tak ważna jest perfekcyjna organizacja wesela. Do najważniejszych elementów zaliczają się: wystrój sali, oprawa muzyczna oraz wyśmienite menu. Równie ważne są jednak dodatkowe atrakcje, które urozmaicą wasze przyjęcie. Podpowiadamy zatem, co warto zorganizować.

Atrakcje kulinarne, które muszą zagościć na każdym weselu

Przyjęcie weselne nierozerwalnie wiąże się z dobrym jedzeniem. Mimo że stoły uginają się od pysznych dań i smakowitych przekąsek – zawsze warto zadbać o dodatkowe atrakcje weselne. Doświadczenie pokazuje, że goście je uwielbiają.

Oto kilka z nich:

  • Pokaz barmański – to uczta dla wszystkich zmysłów, ponieważ barman organizuje prawdziwe show. Uwagę przykuwają kolorowe trunki i niezwykłe umiejętności barmana, który pokazuje gościom niesamowite sztuczki. Podczas pokazu można zobaczyć nawet efekty pirotechniczne. Goście są oczarowani i chętnie sięgają po wykonane przez mistrza drinki.
  • Pieczony udziec – znaną i lubianą atrakcją kulinarną jest podawany w niezwykle efektowny sposób pieczony udziec. Mięso jest natomiast kruche, soczyste i świetnie doprawione. Goście ustawiają się w kolejce, by go skosztować. Ta atrakcja to prawdziwy weselny must have.
  • Prosecco Van – wesele to nie tylko smaczne jedzenie, ale również trunki. Pokaz barmański świetnie się sprawdza jako atrakcja, ale warto rozważyć też Prosecco Vana. Goście chętnie zrobią sobie zdjęcie przy klimatycznym retro pojeździe, który serwuje to pyszne włoskie wino z bąbelkami.

Czy każda restauracja, sala weselna lub hotel mogą zaoferować tego typu atrakcje na wesele? Z całą pewnością będziecie mogli na nie liczyć, jeśli zdecydujecie się na wesele w hotelu w Pszczynie. Wszelkie kwestie organizacyjne możecie zresztą powierzyć działającemu z ramienia hotelu wedding plannerowi, który doradzi najciekawsze atrakcje.

Jakie atrakcje weselne sprawdzą się najlepiej?

Organizując atrakcje na wesele, macie dziś naprawdę wiele możliwości. Nieco żenujące zabawy oczepinowe odeszły do lamusa. Jeśli już – młodzi stawiają obecnie na błyskotliwego wodzireja, który proponuje gościom różne aktywności.

Do najchętniej wybieranych atrakcji weselnych należą:

  • Zimne ognie – zapala się je na zewnątrz, a goście zwykle tworzą efektowny szpaler, unosząc zimne ognie w górę. W ten sposób powstają najpiękniejsze zdjęcia z wesela.
  • Pokazy laserowe – ostatnio dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju atrakcje świetlne. Pokaz laserowy może się odbyć we wnętrzu sali weselnej.
  • Fotobudka – ta atrakcja zapewni gościom zabawę, a wam niesamowitą pamiątkę. Może to być wydzielone miejsce lub kabina. Goście mają do dyspozycji zabawne akcesoria, dzięki którym powstają urocze zdjęcia.

Jak widać – jest wiele możliwości, by urozmaicić przyjęcie weselne. Warto się zastanowić i wybrać kilka takich, które najbardziej przypadną wam do gustu i współgrają z klimatem waszego wesela.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź