Moda

Bluzki damskie krótki rękaw

6 marca, 2017

Podobne do koszulek, ale w nieco ładniejszym wydaniu bluzki damskie z krótkim rękawem, to coś co stanowić może ulubioną garderobę dla niektórych pań. Takie bluzki nadają się do noszenia ich samodzielnie, ale także jako coś pod żakiet, koszulę rozpinaną, a także swetry i bluzki. Można więc powiedzieć, że to modele do wielu zastosowań.

Kiedy jest zimno, mimo lata

W takim czasie, kiedy latem jest zimno, koszulki z krótkim rękawem mogą być dość przydatnymi elementami ubioru. Stanowią one coś w rodzaju zastępczego ubrania, zamiast bluzek na ramiączkach, a niekiedy można je nawet zakładać zarówno na wierzch, jak też i pod spód, ale pod warunkiem, że ta bluzka na górze będzie nieco większego rozmiaru.

Uzupełnienie żakietu

Żakiety, to ubrania przypominające swoim wyglądem marynarki, ale nieco bardziej okrojone, a także nieposiadające guzików, zatrzasków, ani innych zapięć. Zakłada się je na koszulki, albo z krótkim, albo długim rękawem, ale można także na bluzki na ramiączkach. Wszystko zależy od osobistych gustów oraz pogody i odczucia ciepła, albo zimna.

Piękne same w sobie

Tego rodzaju koszulki bywają piękne same w sobie, gdyż stanowią nie lada ciekawe wzornictwo, mające także dość ciekawe elementy ozdobne. Na takich koszulkach mogą znaleźć się aplikacje wszywane, modne wyszywane elementy, ale także na przykład cekiny i inne elementy ozdobne.

Wersje koszulowe

Także w opcji koszul, ale bez rękawów i długich i krótkich można ostatnio spotkać fajne bluzki. Bywają one dość prześwitujące, ale także nieco bardziej pełne. Niektóre mają kolory białe, a inne czarne, a ich uzupełnieniem może być na przykład krawat w kontrastującym kolorze. Jeszcze inne miewają falbanki, znajdujące się na ich wierzchniej części.

Pod ładny sweter

Także noszenie swetrów może być mało wystarczalne kiedy jest początek lata, albo końcówka wiosny. Wtedy też koniczne może być zakładanie dodatkowej koszulki, albo kurtki. Obie tego rodzaju opcje są dostępne na stronie http://hurtowniamegabrand.pl gdzie można dokonać zakupów hurtowych.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź