Dom i ogród

Ganek dobrze oświetlony

30 lipca, 2020

Masz ganek, taras lub balkon? Nie wiesz jak go oświetlić? Wysoka jakość, design oraz staranne wykonanie sprawdzają się doskonale. Każda osoba wie jak wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie – jedna pragnie mieć lampę surową w stylu, inna klasyczną, jeszcze inna poszukuje bardziej ozdobnego modelu. Odpowiednie światło na tarasie daje przyjemną aurę oraz poczucie bezpieczeństwa.

Jaka lampa na ganek?

Na ganku odpowiednia będzie prosta, okrągła lampa, na jedną zwyczajną żarówkę. Najlepiej biała, ponieważ taka rozjaśni pięknie mrok. Beżowa także ładnie wygląda na ganku. Podobne oświetlenie także ładnie się prezentuje na balkonie lub tarasie. Dla amatorów są światła w formie latarni, rodzaj klatki kryje jedną żarówkę. Plafony to proste szyny z jednym, dwoma lub większą ilością reflektorów. Dobrze oświetlą każdy duży taras, dając przyjemne i ciepłe światło. Na tarasach pięknie prezentują się także plafony w formach rombu czy sześcianu. Efektowne są czarne plafony, duże i ładnie uzupełniające taras. Do tego czarne rattanowe meble i kwiaty doniczkowe i już można cieszyć się przepięknym tarasem. Na balkonie lepsze będą plafony jasne, ponieważ mała powierzchnia potrzebuje pewnej lekkości, a nie ciężkości. Rekomendować można zewnętrzną lampę sufitową Redlux Sonny, która wykonana została z aluminium, klosz z białego poliwęglanu, dwa źródła światła na gwint E27, które dają ciepłe, jasne światło. Redlux Merido to styl i nowoczesność. Klasa szczelności produktu to IP 44, wysokość 6 cm, a typ trzonka G53. Biały matowy kolor to dobre wykończenie ganku lub tarasu, wystarczy do niej jedno źródło światła. Zasilanie wynosi 230 V.

Na stronie https://www.strefalamp.pl/lampy-sufitowe-zewnetrzne jest cały wachlarz produktów. Znaleźć można niejeden plafon zewnętrzny, piękne lampy sufitowe zewnętrzne. 

Podsumowując, bez oświetlenia ganek, balkon, taras będzie wyglądał smutno i szaro. Wieczorem takie oświetlenie jest konieczne, gdy chcemy spędzić miłe chwile z rodziną czy znajomymi na takim tarasie.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź