Porady

Pomysł na prezent na dzień chłopaka

13 lipca, 2021

Dzień chłopaka to jeden z takich dni, na które każdy składa życzenia, ale jaki prezent kupić? Mężczyzna kobiecie zawsze może kupić piękny kwiat i wyjdzie z sytuacji z twarzą, a co zrobić w drugą stronę? 

Pomysł na dzień chłopaka

Dzień chłopaka jest o tyle trudny, że bardzo mało jest praktycznych i ładnych rzeczy dla mężczyzn, które można im wręczyć bez obawy, że prezent się nie spodoba. 

Przykładami najczęściej wybieranych kategorii z prezentów to: 

  • narzędzia,
  • słodycze, 
  • gadżety sportowe,
  • ubrania, 
  • książki. 

Chociaż kategorii jest więcej niż dwie i wydawałoby się, że z takiej listy zawsze znajdzie się coś właściwego, to jednak najtrudniejszym jest dokonanie odpowiedniego wyboru. Pomysł na dzień chłopaka, nie powinien bazować na dużym zakupie, czy to pieniężnym, czy gabarytowym. Ma to być prezent, który jest gestem i ma powiedzieć „pamiętam o Tobie„, a nie zwalać z nóg. Prezenty będące spełnieniem marzeń to idealne rozwiązanie na urodziny, a nie na obchody „Dnia Chłopaka”. Jeżeli jednak chcemy się przygotować odpowiednio, aby nie kupić jedynie czekolady, a nalepkę z ceną zmywać pod stołem, zanim wręczymy, to warto pomyśleć nieco wcześniej o doborze prezentu. 

Dzień chłopaka obchodzony 30 września, zatem warto ok., dwóch tygodni wcześniej przejrzeć promocje w sklepach z podarunkami. Może się okazać, że specjalnie na tą okazję uda nam się kupić spersonalizowany prezent za grosze. A takie indywidualne podejście do prezentu, nawet dla osoby z którą dopiero rozpoczynamy znajomość, to miłe zaskoczenie. Z osobami, które znają nas od lat i nie wymagają od nas takich gestów, to również świetny wybór, gdyż pokazujemy że po latach znajomości dalej nam zależy.

Jak sprawić, by zwykła rzecz stała się spersonalizowanym prezentem

Jeżeli chcecie kupić kubek z napisem „superbohater” to kupcie go w kolorze jaki lubi chłopak, do którego ma trafić prezent. Jeżeli ma to być czekolada, to warto kupić tą którą faktycznie najbardziej lubi. Warto też pomyśleć, aby zrobić własne opakowanie takiej czekolady. Można samemu z kartonu zrobić własną markę czekolady. 

Takie małe gesty, wcale nie muszą być wykończone wysokiej jakości grafiką. Ważne by okazały tej drugiej osobie, że po prostu o niej pamiętamy i nie traktujemy prezentu jak przykrej powinności, ale jak sposób na wywołanie uśmiechu na twarzy obdarowywanego.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź