Dom i ogród

Pufy Sako – jakie wybrać do pomieszczenia?

8 maja, 2019

Unikalne, szalenie wygodne, designerskie i maksymalnie relaksujące? To muszą być pufy Sako! Ten model zawładną designerskim światem. Nadają się do każdego rodzaju pomieszczenia i wystroju. Salon, sypialnia, przedpokój a może prywatny gabinet. Gdzie postawisz swoją nową pufę Sako?

Pufa Sako – co to jest?

Pufy mogą być małe i kompaktowe albo ogromne – jak słynne pufy Sako, które są uznawane za najwygodniejsze siedziska na świecie. Sprawdź, czy wiesz o nich wszystko!

Pufy Sako w porównaniu do innych, charakteryzują się ogromną starannością wykonania – zwłaszcza jeśli chodzi o szwy. Każda pufa wykonywana jest ręcznie. Podnosi to cenę produktu, lecz zdecydowanie warto! Materiały z których zostały wykonane są wodoszczelne oraz trwałe na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. W przypadku zabrudzenia poszewkę można zdjąć i wyprać zgodnie z instrukcją na metce. Pufy wypełnione są granulatem styropianowym. Jest on umieszczony w specjalnym pokrowcu. Granulat styropianowy jest miękki i przyjemny. Odpowiednia ilość granulatu w pufie pozwala na jej układanie w różnych konfiguracjach – tradycyjnej a’la fotel lub płasko jako siedzisko

Pufy Sako – nonszalancka elegancja

Pufa Sako występuje w rozmiarach od S do nawet dangerL. Im większa pufa, tym większy komfort i wygoda! Do pufy dostępne są również podnóżki, które zapewniają maksymalny relaks.

Dla kogo pufa Sako będzie idealna?

  • dla kobiet w ciąży – miękkie siedzisko ukoi bolące plecy przyszłej mamy,
  • dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia,
  • dla osób, które są podczas rehabilitacji i potrzebują
  • dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa,
  • dla dzieci do zabawy,
  • dla uczniów podczas nauki,
  • dla seniorów,
  • dla osób pracujących w biurze.

Pufa pasuje do wnętrz nowoczesnych i loftowych, a także – coraz częściej – klasycznych. Jeśli chcesz odmienić swoje wnętrze, które stanie się przytulne i wygodne, to pufa Sako będzie idealna dla Ciebie.

Pufa Sako – gdzie kupić?

Najprościej – w sklepie internetowym. Różnorodność kolorów, materiałów, wielkości oraz wypełnienia, to tylko jedne z zalet zakupu internetowego. Możesz wybierać swoją designerską pufę przez telefon, tablet lub laptopa. W tramwaju i w łóżku. Wybierz na spokojnie idealną pufę dla siebie i kilka dni później ciesz się relaksem w domowym zaciszu.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź