Motoryzacja

Wypadek podczas dojazdu do pracy

19 listopada, 2020

Jeśli zdarzył nam się wypadek podczas dojazdu do pracy i nasz samochód nie nadaje się do jazdy, to co zrobić? Nie zawsze mamy, czym wrócić. Nasz samochód jedzie na lawecie, a my? My również możemy skorzystać z transportu. Potrzebny nam jest samochód zastępczy z oc ergo hestia czy też z innego towarzystwa ubezpieczeniowego. Wszystko zależne jest od tego gdzie jesteśmy ubezpieczeni. Można skorzystać ze specjalnej strony gdzie znajdziemy samochód zastępczy dopasowany właśnie do naszych potrzeb. Zostawiamy tam swoje dane, a pracownicy przygotowują samochód dla nas. Nie ma znaczenia rodzaj firmy, w której się ubezpieczamy. 

Samochód zastępczy z OC

Jeśli chcemy mieć samochód zastępczy z OC to trzeba być poszkodowanym w kolizji. Nie da się inaczej takiego samochodu otrzymać. Niestety, ale nie ma tak, że wypadek jest z naszej winy i ubezpieczyciel za darmo dostarcza nam samochód. Tutaj działa to inaczej, dlatego jeśli mamy wypadek i ktoś w nas uderzył to możemy od razu zmawiać samochód zastępczy z wypożyczalni https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/, która wszystkim się zajmie. Takim samochodem możemy kierować nie tylko my, ale również inne osoby. Przecież może się tak zdarzyć, że my jechać nie możemy i wtedy zajmie się tym ktoś inny. Z takiego samochodu mogą korzystać członkowie rodziny, ale również współpracownicy. Wszystko zależne jest od tego czy to samochód prywatny czy firmowy. 

Wybieramy model samochodu

Zasada jest tutaj taka, że otrzymujemy model z tego samego segmentu, którym jeździmy. To oznacza, że nie można dostać super sportowego samochodu, jeśli my jeździmy małym miejskim autem. Z kolei nie dostaniemy miejskiego samochodu, jeśli poruszaliśmy się samochodem dostawczym i przewoziliśmy towar. Firma ubezpieczeniowa o wszystko zadba, a my otrzymamy dokładnie taki pojazd, jaki jest nam potrzebny. Na pewno można będzie dalej jechać do swojej pracy i wykonać wszystkie powierzone nam zadania. W ten sposób nie stracimy dnia, a nawet pracy, na czym na pewno nam zależy. 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź