Zdrowie i uroda

Zaopatrzenie dla każdego stomatologa

1 sierpnia, 2021

Gabinet stomatologiczny musi być dobrze zaopatrzony, jeśli pracujący tam specjaliści mają świadczyć profesjonalne usługi. Sklep.marrodent.pl to szeroka oferta wszystkich niezbędnych narzędzi i akcesoriów, które ułatwią codzienną pracę i zapewnią pełen komfort, zarówno personelowi, jak i pacjentom.

Profesjonalne zaopatrzenie gabinetu stomatologicznego

Nasz sklep stomatologiczny oferuje wszystko, co może być potrzebne w profesjonalnym gabinecie. Są to zarówno narzędzia do pracy przy leczeniu zębów, akcesoria higieniczne, jak i elementy urządzenia gabinetu (np. pokrowce na fotele dentystyczne).

Znajdą tu Państwo wiertła i produkty do ich dezynfekcji, materiały kompozytowe, preparaty do płukania jamy ustnej, a także mnóstwo narzędzi ze stali nierdzewnej, które posłużą przez długie lata.

Większe i mniejsze narzędzia dentystyczne

Tutaj każdy stomatolog znajdzie wszystko, czego potrzebuje w codziennej pracy. Oferujemy szeroki wybór kleszczy ekstrakcyjnych, pęset, igłotrzymaczy, a także miazgociągów. Znajdą tu Państwo także materiały światłoutwardzalne, narzędzia pomocne przy wybielaniu zębów, sondy periodontyczne, a także szeroki wybór produktów jednorazowych, takich jak lateksowe rękawiczki (wygodne w noszeniu dzięki pudrowi wewnątrz), a także bawełniane wałeczki.

Protetyka i stomatologia estetyczna także wymagają odpowiednich narzędzi
Pacjenci zgłaszają się do stomatologa z wieloma problemami. Nie tylko dokucza im ból, ale szukają pomocy w zakresie uzupełnienia usuniętych zębów, wybielenia przebarwień, usunięcia kamienia czy wypolerowania nierówności.

Do tego także potrzebne są profesjonalne narzędzia — kleszcze, sondy, i paski do wybielania, ale nie tylko. W protetyce ważnym etapem jest wykonywanie wycisków, a doskonałej jakości materiał jest na tym etapie kluczowy. Bardzo ważne jest także posiadanie odpowiednich materiałów do tworzenia koron tymczasowych, które pozwolą pacjentowi czuć się komfortowo do czasu założenia implantu lub wkładu korzeniowego.

Higiena przede wszystkim

Marrodent to sklep stomatologiczny zaopatrzony w szeroki wybór produktów do dezynfekcji, jednorazowych rękawiczek, a także płynów do płukania jamy ustnej, po które pacjenci sięgają przed zabiegiem. W tak wyposażonym gabinecie zachowanie czystości to nic trudnego!

Gabinet przyjazny dzieciom

Dzieci mają wrodzony lęk przed osobą, która pochyla się nad nimi z brzęczącym wiertłem, dlatego trzeba je odpowiednio przygotować do wizyty. W tym celu mogą posłużyć się Państwo zabawkami dostępnymi w sklepie, kolorowymi pastami do zębów, owocowymi płynami do płukania jamy ustnej lub… lusterkiem dentystycznym w kształcie barwnego zęba.

W ten sposób bez trudu zdobędą Państwo zaufanie malucha i zmniejszą jego lęk przed leczeniem stomatologicznym.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź