Zdrowie i uroda

Zmarszczki mimiczne? Nie dziękuję

27 kwietnia, 2016

Młoda, wypoczęta cera bez oznak zmęczenia, a zwłaszcza starzenia się to marzenie niemal każdej kobiety. Zmarszczki mimiczne potrafią spędzić sen z oczu. Jednak nieprzespane noce to dla nich świetna pożywka, a więc zamiast się martwić, trzeba im przeciwdziałać!

Modnym ostatnio sposobem jest masaż twarzy. Wykonany prawidłowo, a także regularnie nie tylko relaksuje, ale i poprawia koloryt czy elastyczność skóry. Co więcej, działa lepiej niż jakikolwiek krem wygładzający zmarszczki.  To niezwykle skuteczny i przynoszący niewiarygodne efekty masaż. Kraków na swoim terenie ma wiele salonów oferujących tego typu zabieg, jednak co istotne można wykonać go samodzielnie w domu przed lustrem. Bardzo przyjemne jest antystresowe działanie masażu twarzy, który to nie tylko upiększa, ale i uspokaja, minimalizuje problemy z zasypianiem, a nawet może korzystnie wpłynąć na jakość snu.

Dla bardziej niecierpliwych, którzy chcą natychmiastowych, olśniewających efektów istnieje inna alternatywa. Niezwykle popularną metodą wygładzania zmarszczek, głównie mimicznych, jest botox. Kraków dysponuje szeroką ofertą z zakresu gabinetów medycyny estetycznej.  Sam zabieg polega na wstrzyknięciu małej dawki botoxu (toksyny botulinowej) w kilka precyzyjnie wybranych na twarzy miejsc, co trwa od 15 do 30 minut. Dlaczego warto? Botox redukuje zmarszczki nawet do 80 procent. Pierwsze efekty widoczne są już po dwóch, trzech dniach, natomiast ostateczny wynik osiągany jest siódmego dnia.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź