Motoryzacja

Jaki wybrać alkomat do użytku osobistego

7 sierpnia, 2021

Wybór alkomatu może nastręczać wielu osobom sporo trudności. Rynek oferuje szerokie spektrum różnorodnych modeli przez co trudno zdecydować się na konkretną markę. Najważniejsze to wybrać urządzenie o znakomitych parametrach technicznych, ponieważ powinno działać precyzyjnie i niezawodnie przez szereg lat. Właśnie dlatego warto postawić na renomowanego producenta, który oferuje najwyższą jakość. Jak wybrać alkomat do swoich potrzeb i czym kierować się przy jego wyborze? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Czym kierować się przy wyborze alkomatu

Bardzo ważnym elementem każdego testera alkoholu jest sensor, który może być elektrochemiczny lub półprzewodnikowy. To właśnie rodzaj sensora jest głównym wyznacznikiem dla którego warto wybrać dany model. Alkomat z wbudowanym sensorem elektrochemicznym pokazuje bardzo dokładne wyniki, działa niezawodnie i wymaga mniejszych częstotliwości kalibracji, niż urządzenie z czujnikiem półprzewodnikowym. Do użytku osobistego lepszym wyborem jest alkomat z sensorem elektrochemicznym, ponieważ cechuje się znakomitymi parametrami technicznymi – sprawdź sam na: https://www.kalibrujemy.pl/12-profesjonalne-alkomaty-z-atestem

Alkomat elektrochemiczny – dlaczego warto go wybrać

Analizator wydechu z sensorem elektrochemicznym to doskonały wybór na osobiste potrzeby. Wyposażony w wysokiej klasy czujnik o przedłużonej żywotności działa precyzyjnie i pokazuje bardzo dokładne wyniki badań. Dzięki temu, że jest wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak licznik pomiarów, system sygnalizacji dźwiękowej o początku i końcu pomiaru, rozładowaniu baterii czy uszkodzeniu sensora zapewnia kontrolę nad statusem pracy alkomatu. Należy podkreślić, że testery alkoholu z atestem są wykorzystywane przez służby mundurowe, instytucje i zakłady pracy, co świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności.

Alkomaty elektrochemiczne z atestem – najwyższa jakość w dobrej cenie

Zakup alkomatu to poważna decyzja, ponieważ powinien on posłużyć przez wiele lat. Właśnie dlatego warto zdecydować się na rzetelny i godny zaufania sklep internetowy, taki jak sklep Kalibrujemy.pl. To miejsce w sieci bardzo przyjazne klientowi, które oferuje bogaty wybór najwyższej jakości alkomatów elektrochemicznych, ale także półprzewodnikowych, dowodowych, a nawet blokujących zapłon.
W ofercie znajdziesz alkomaty, pochodzące od renomowanych, światowych marek, takich jak AlcoFind, Drager czy EasyGo, które cechują się lekką, ergonomiczną konstrukcją, są łatwe w obsłudze, a co najważniejsze dają bardzo dokładne wyniki pomiarowe. Dodatkowym atutem jest ich konkurencyjna cena.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź