Dom i ogród

Jakie sypialnie będą modne w 2019 roku?

28 marca, 2019

Sypialnia to tak naprawdę bardzo prywatne pomieszczenie w każdym domu, można je porównać nawet do łazienki. Z tego powodu wiele osób zastanawia się, jak uprzytulnić sobie przebywanie w tym pokoju i jednocześnie urządzić je tak, by było modne, a detale i meble zgodne z najnowszymi trendami, które aktualnie panują na rynku wnętrzarskim. Dziś zajmiemy się właśnie tym tematem.

Sypialnia na miarę XXI wieku

Jak większość sądzi, sypialnia musi być nowoczesna i modna. Czasami jednak warto postawić na stare detale, takie jak na przykład meble do pokoju myśliwskiego, które nadadzą alkowie niepowtarzalnego charakteru. Dobra wiadomość jest taka, że właśnie tego typu dekoracje będą modne w nadchodzącym wnętrzarskim sezonie wiosna 2019.

Nie zapominajmy przecież, że wnętrza zgodne z naturą są na czasie od dobrych kilku lat. Zmieniają się jedynie elementy ich wyposażenia, czyli narzuty, firany, poszewki, figurki lub kosze, czy dywany. Możemy również powiesić w sypialni wiele obrazów, które dodatkowo sprawią, że będzie przytulniejsza.

Nie zaszkodzi również położenie dywanu ze skóry zwierząt lub futra. Na wielki plus będzie także zamontowanie lamp nocnych nad łożem. Dzięki temu będziemy mogli czytać w przytulnych objęciach wygodnej alkowy.

Co jest najważniejsze w sypialni – gwarancja intymności

Każda sypialnia to intymne miejsce, w którym warto dbać nie tylko o dobry klimat, ale też wygodę. Dlatego nie może zabraknąć w niej wygodnego łóżka i poszew na pościel, wykonanych z naturalnych materiałów. Tych powinno być w alkowie jak najwięcej. Jeśli chcemy otaczać się naturalnymi tkaninami i detalami, warto kupić wyroby z poroża.

Z rogów wykonamy wieszaki na szlafroki lub biżuterię. Kolejny pomysł na przyjazne naturze wnętrze pokoju morfeusza, to dużo roślin, które są przeznaczone właśnie do sypialni.

Pamiętajmy również, że najnowsze trendy nie lubią perfekcjonizmu. W sypialniach urządzonych pod dyktando mody wnętrzarskiej 2019, nie może zabraknąć charakteru. Ten opiewa na rzemieślnicze detale oraz nieprecyzyjnie wykonane ozdoby. Może to pora na rozwijanie swojego hobby i stworzenie czegoś DIY?

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź