Motoryzacja

Płać bezgotówkowo na stacjach w całej Polsce z kartami FLOTEX POLSKA

30 sierpnia, 2021

Zarządzanie firmową flotą pojazdów nie należy do najłatwiejszych zadań. Również sami kierowcy muszą dbać o to, aby zbierać paragony za wszelkie transakcje. Teraz jednak można ułatwić sobie te zadania. Z pomocą przychodzą karty FLOTEX POLSKA, które pozwalają na bezgotówkowe transakcje, ograniczają do minimum formalności, a jednocześnie ułatwiają monitorowanie wydatków przeznaczanych na utrzymanie floty pojazdów.

Karty paliwowe, która wiele ułatwiają

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA pozwalają na szybkie, bezgotówkowe transakcje. Dzięki ich wykorzystaniu przestaje być konieczne kolekcjonowania paragonów za zakupy dokonywane na stacjach benzynowych przez kierowców służbowych samochodów. Raz na miesiąc generowana jest faktura zbiorcza, która do minimum ogranicza formalności związane z rozliczeniem firmowych zakupów. Samą kartę można szybko zamówić online. Wystarczy wypełnić krótki wniosek oraz przesłać skany dokumentów rejestrowych firmy. Posiadacze kart w każdej chwili mogą mieć wgląd we wszystkie transakcje za pośrednictwem prostego w obsłudze Panelu Klienta. Co ciekawe, oferta firmy cechuje się elastycznością – karty paliwowe można zamówić na imię i nazwisko konkretnego kierowcy, numer rejestracyjny wskazanego pojazdu bądź po prostu na firmę. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może znaleźć coś dla siebie w ofercie FLOTEX POLSKA – niezależenie od liczby posiadanych samochodów służbowych.

Oszczędności i inne korzyści

Karty pozwalają na oszczędzanie na każdym litrze paliwa zatankowanego na stacjach ORLEN, BP, SHELL oraz AMIC, a także na zbieranie punktów w programach lojalnościowych. FLOTEX POLSKA oferuje również innowacyjną usługę „Mapa cen”. Pozwala ona na porównanie cen ON na stacjach paliw, na których dokonywali transakcje inny klienci firmy. Dzięki temu można wybrać najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę. Karty paliwowe FLOTEX POLSKA zapewniają także inne korzyści. Przykładowo, dzięki nam na stacjach ORLEN można skorzystać z usługi mFLOTA, która pozwala na płacenie za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Inną ciekawą usługą jest viaToll pre-paid, czyli możliwość wnoszenia opłat w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce. Wielu kierowców ceni sobie również usługę mobiParking. Pozwala ona na opłacenie parkingu za pomocą smartfona w wielu płatnych strefach parkingowych na terenie całego kraju.

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA to wygodne i innowacyjne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Nieważne czy dysponuje on dużą flotą pojazdów czy zaledwie paroma samochodami służbowymi. Karty pozwalają przede wszystkim na oszczędności, bezgotówkowe transakcje i ograniczenie do minimum uciążliwych formalności. To sprawdzony sposób na to, aby usprawnić funkcjonowanie swojej firmy, a jednocześnie mieć pod kontrolą wszystkie transakcje paliwowe.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź