Zdrowie i uroda

Mierz temperaturę dokładnie

4 sierpnia, 2020

Bez dotyku mierz temperaturę

Godny polecenia jest termometr Braun No Touch + touch 5 w 1 BNT 400. Można nim mierzyć temperaturę dotykowo lub bezdotykowo. Jego największym walorem jest wysoka dokładność pomiaru temperatury ciała.

Dobrym urządzeniem jest także elektroniczny termometr bezdotykowy Microlife NC 150. Jest to nowoczesne urządzenie, bazujące na nowoczesnych technologiach. Urządzenie wykorzystuje podczerwień, daje dokładny pomiar temperatury i to w kilka sekund. Sam sprawdza się po każdym włączeniu. Nadaje się dla osób w dowolnym wieku.

Termometr bezdotykowy na podczerwień Omron Gentle Temp 720 to urządzenie do szybkiego pomiaru temperatury. Wyniki ukazują się na dużym, czytelnym i jasnym wyświetlaczu, a to doskonałe rozwiązanie. Dzięki temu termometrowi zmierzyć można temperaturę ciała, powierzchni oraz otoczenia. Wystarczy przyłożyć go w odstępie 1-3 cm od czoła. Po kilku sekundach będzie wiadomo, czy dziecko ma gorączkę. Wygoda, lekkość i czytelność to walory tego termometru. W pamięci urządzenia przechowuje się 25 ostatnich wyników, dzięki czemu można sprawdzić jak zmieniała się temperatura podczas grypy czy anginy.

Nowoczesność dla każdego

TECH-MED TMF – 03BB jest urządzeniem szybkim, w 1 sekundę zmierzy temperaturę, posiada zapis 32 ostatnich wyników. Duża dokładność oraz zasilanie na dwie baterie AA to atuty tego urządzenia. Jest to urządzenie bardzo oszczędne, a baterie wystarczą na bardzo długi czas. Termometr posiada funkcję alarmu, gdy odnotuje gorączkę. Duży wyświetlacz LCD sprawia, że także osoby starsze będą korzystały z niego bez problemu.

Termometr Rossmax HA500 ma aż pięcioletnią gwarancję, mierzy temperaturę w czasie jednej sekundy, sprawdza temperaturę skroni. Zapamiętuje 9 ostatnich wyników. Atutem jest samoczynne wyłączanie się urządzenia.

Podsumowując, przedstawione termometry to pierwsza liga. Warto sięgać po takie urządzenie i korzystać z niego regularnie, by sprawdzić temperaturę i określić postępy leczenia przeziębienia, grypy lub innej choroby.

Dobre rankingi prezentują wiele produktów. Jednymi z nich są termometry bezdotykowe, przydatne przez cały rok. Pozwalają sprawdzić temperaturę i ocenić wstępnie stan zdrowia danej osoby.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź